KONST / Litografier / Färglitografi 16274168
nr 1627 4168
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, färglitografi, EA-upplaga, Stockholmsmotiv, Stockholmsmotiv, 41x68 cm, yttermått inklusive ram: 73x96 cm. Signerad
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:49:32
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist